Anwil Włocławek zdobył trzecie mistrzostwo Polski w koszykówce. To wydarzenie miało miejsce 7 lat temu, 14 czerwca 2019 roku.

Co się wydarzyło?

Anwil Włocławek wygrał mecz nr 7 przeciwko Polski Cukier Toruń, zapewniając sobie trzecie mistrzostwo w historii.

Dlaczego to jest ważne dla Anwilu Włocławek?

Ten sukces jest ważny dla Anwilu Włocławek, ponieważ potwierdza ich pozycję jako jednego z najlepszych zespołów w Polsce.

Jak zareagowali kibice?

Kibice Anwilu Włocławek byli w szoku, gdy ich zespół wygrał mistrzostwo. Zobacz zdjęcia i wideo z tego wydarzenia.

StatValue
Data14 czerwca 2019
PrzeciwnikPolski Cukier Toruń
WynikWygrana

Anwil Włocławek mistrzem Polski 2019. Zobacz galerię zdjęć